HAKKIMIZDA

 

 2011 yılında kurulan şirketimiz, stick şeker, ıslak mendil, baskılı-baskısız peçete ve ambalaj kâğıtlarının imalatıyla sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almıştır.   

Maltepe/Büyükbakkalköy lokasyonlu 3.000 metrekarelik şirket parkurumuzda, tasarımdan sevkiyata sürekli ve koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Anlayışı ile 300'ü aşkın ürün ve renk seçeneği sunulmaktadır. Üretimin tüm aşamalarını bünyesinde gerçekleştiren firmamız yıllık 120 milyon ıslak mendil, 125 milyon stick şeker, 250 bin koli peçete üretim kapasitesine sahiptir. Ürünlerimizin yüksek kalitede ve fiyat bakımından rekabetçi olması müşterilerimiz tarafından tercih edilmemizde en önemli etkenlerdir.

Yeniliklere açık, müşteri memnuniyetine değer veren firmamız, insan hayatını kolaylaştıracak ürünleri üst kalitede üreterek müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

 

MİSYONUMUZ: Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve müşteri sadakatini sağlamak.

 

VİZYONUMUZ: Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda bilinirliğini, etkinliğini ve verimliliğini artırmak, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olarak sektörün öncüsü olmak.

"Neden?" Noble Ambalaj?

 

• Müşterilerimizin görsel çalışmalarının, tasarım aşamasından üretim ve sevkiyat aşamalarına kadar olan her süreçte grafik ve tasarım hizmetini üst kalitede ve ücretsiz olarak sunmaktayız.

 • Ürünler üzerine yapılacak baskılar için gerekli grafikler (jpeg, ai, corel, freehand, tiff, vs.) tarafımıza ulaştırıldıktan sonra, gönderilen doneler grafik departmanımız tarafından incelenerek flekso baskı tekniğine uygun hale getirilir. Daha sonra müşteri tarafından onay verilen tasarımlar klişe hazırlanmak üzere imalat programına alınır.

 • Klişe hazırlığından sonra, kullanılacak kağıt ve boya seçimi yapılır. Gelişmiş teknoloji ve yüksek üretim kapasiteli makina parkurumuza alınan hammaddeler müşteriden onay alınan şekilde ve imalat sürecinin her aşamasında kontrol edilerek üretilir. 

• Kapalı depolama alanımız ile ürünlerin muhafazası sağlanır ve talep edilen miktarda periyodik olarak sevki temin edilir. 

• İlke olarak “Noble Ambalaj”, müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini tüm değerlerinin üzerinde tutar.

 

 

 

eklif Formu